JaUsetrim.cz
Jste zde:

Bydlení

Potraviny se poměrně kazí. Proto jich i poměrně dost vyhazujeme. Jenže předtím jsme je museli koupit a zaplatit za ně v obchodě – mnohdy ne zrovna málo. Vyhazujeme tedy nejen potraviny, ale i své peníze. A to samozřejmě nikdo nechce. Jenže, jak to udělat, aby se potraviny nemusely vyhazovat? Tady je několik užitečných rad sestavených podle druhu potravin.

Číst dál: Dobře hospodařit s potravinami, a díky tomu ušetřit i několik tisíc ročně? Poradíme, jak na to

půjčkaRoční procentní sazba nákladů je mimořádně důležitá cifra. A určitě to není žádné klišé, tuhle záležitost si musíte prověřit hned jako první. Pokud totiž porovnáváte dvě různé nabídky (případně více), hned budete vědět, která z nich vypadá výhodněji a kterou je lepší uvažovat až jako další možnost v pořadí. Prostě, mít po ruce podobnou hodnotu, se určitě velice hodí!

Číst dál: Bez znalosti míry RPSN žádnou půjčku neuzavírejte, jde o klíčový ukazatel pro každou nabídku

PapírnictvíAť se chystáte vybavovat svou domácí pracovnu, nebo pronajaté prostory, ve kterých brzy přivítáte nové klienty, klíčem k úspěchu je vybavení. To totiž nejen usnadní vaši práci, ale především zásadně ovlivní, jak se budete v kanceláři cítit vy i vaši klienti. Takže ještě než svůj byznys prohlásíte za spuštěný, ujistěte se, že vám v kanceláři nic důležitého nechybí!

Číst dál: Vybavujeme kancelář: Bez čeho se neobejdete?