JaUsetrim.cz
Jste zde:

Bydlení

půjčkaRoční procentní sazba nákladů je mimořádně důležitá cifra. A určitě to není žádné klišé, tuhle záležitost si musíte prověřit hned jako první. Pokud totiž porovnáváte dvě různé nabídky (případně více), hned budete vědět, která z nich vypadá výhodněji a kterou je lepší uvažovat až jako další možnost v pořadí. Prostě, mít po ruce podobnou hodnotu, se určitě velice hodí!

Číst dál: Bez znalosti míry RPSN žádnou půjčku neuzavírejte, jde o klíčový ukazatel pro každou nabídku

PapírnictvíAť se chystáte vybavovat svou domácí pracovnu, nebo pronajaté prostory, ve kterých brzy přivítáte nové klienty, klíčem k úspěchu je vybavení. To totiž nejen usnadní vaši práci, ale především zásadně ovlivní, jak se budete v kanceláři cítit vy i vaši klienti. Takže ještě než svůj byznys prohlásíte za spuštěný, ujistěte se, že vám v kanceláři nic důležitého nechybí!

Číst dál: Vybavujeme kancelář: Bez čeho se neobejdete?

Teplo rodinného krbu nic nenahradí. A teď máme na mysli oheň v pravém slova smyslu. Plápolající plamínky vytváří atmosféru, kterou zkrátka nic nenahradí. Také přemýšlíte o zřízení krbových kamen či krbové vložky? Zjistili jsme, která varianta je nejvhodnější – čtěte dál!

Číst dál: Krbová vložka, krbová kamna a krb: Jaký je mezi nimi rozdíl? A která varianta je pro vás...