JaUsetrim.cz
Jste zde:

Partneři

Další magazíny o úsporách a nákupech

Potřebujete ulevit peněžence a netušíte, kde najít rezervy ve svém rozpočtu? Poradíme vám na jak-nakupovat.cz s bydlením, módou, ale i jak se vybavit na oblíbený sport nebo kam vyrazit za dovolenkovým odpočinkem, abyste nezruinovali rodinnou kasu.

Mobilstory.cz přináší žhavé novinky z oblasti mobilních technologií a hi-tech vychytávek, která vás zajímají. Prohlédněte si nové tablety, mobilní telefony, ale i propracované aplikace. Přispějte do recenzí a diskuzí nebo se nechte inspirovat, do čeho se vyplatí investovat peníze.

Podělte se s námi o váš názor nebo si přečtěte hodnocení produktů, elektroniky, filmových novinek i cestování na recenzujeme.eu. Odborné i uživatelské recenze.

 

Inzertní servery

Nábytek, oblečení, reality, auto-moto, brigády a spoustu dalšího inzeruj po celý rok, 365 dní v roce prodávejte, nakupujte a vyměňujte na inzerce365.cz.

Hledáš někoho, kdo má stejné zájmy jako ty? Hledáš parťáka na trénování, na fitko, na brusle nebo spolubydlícího? Na serveru hledejpartaka.cz najdeš toho, koho hledáš. 

 

Speciální servery, portály a magazíny

Šetříme váš čas a monitorujeme za vás celý svět! RSS agregátor článků Novinkovník.cz přináší vše důležité ze všech oblastí světa! Sledujeme aktuální zprávy, nejnovější a nejčtenější články, ale i nejnavštěvovanější a nejoblíbenější blogy.

Stále aktuální zpravodajství, čerstvé informace, aktuality, nejčtenější články z oblíbených magazínů, časopisů i nejsledovanějších blogů pro vás monitoruje server novinydnes.sk.

 

Cestovatelské magazíny

Do zoologických zahrad, ale i do českých a moravských zookoutků, lesnických zookoutků či akvárií nebo na safari se vydejte s katalogem česká-zoo.cz. Objevujte místa s exotickými zvířaty a rostlinami, o kterých jste neměli tušení, že existují. Podělte se s námi o komentáře a tipy pro další návštěvníky nebo ohodnoťte navštívená místa hvězdičkou.

Vydejte se do Země Nezemě plné zážitků, festivalů, zábavy, tipů na výlety a cestování. Vydejte se tam, kde se fantazie a sny mění v realitu. Navštivte internetový magazín neverland.cz.

Cestujete rádi? Poznávejte s cestovníserver.cz krásy Čech a Moravy i vůni exotických dálek. V rubrikách tipy na výlety najdete nápady na jednodenní výlety, na delší výlety hledejte inspiraci v cestování po Česku a cestování do zahraničí. Rady a tipy cestovatelů profesionálů, ale i od nadšených rekreačních cestovatelů, návody, jak se vybavit na stanování a spousta dalších na cestovníserver.cz.

Magazín o cestování rájrelaxu.cz pro vás připravuje zajímavosti a tipy na aktivní dovolené i na odpočinkové, články o bydlení a spoustu zábavy, která vás zaručeně zregeneruje. Najděte si svůj rájrelaxu.cz na internetu i vy.

 

Magazíny s tématikou bydlení

Připravte se na rekonstrukci, stavbu nebo přestavbu domu či bytu s eubydlení.eu. Na stránkách internetového magazínu načerpáte inspiraci z trendů moderního evropského bydlení, seznámíte se s chytrými domácnostmi, potěšíte se hobby články i získáte užitečné rady o profesionálů z oblasti bydlení.

Již od roku 2003 víme, JakBydlet.cz! Oblíbený internetový portál se stovkami článků o bydlení a dalších tematicky příbuzných článcích. Nenechte si ujít trendy v bydlení. Vyberte si třeba firmu na opravu střech z katalogu prověřených firem ze stavebnictví a bydlení v naší databázi.

Modernizujte domov s bydleti.cz. Internetový magazín, který vám poradí se zahrádkou, bydlením i úsporami. Přinášíme vám pravidelně rady a tipy milovníků zahrádek, profesionálů a odborníků na bydlení.

 

Magazíny s tématy pro ženy 

Buď superkočka.cz! Internetový magazín, který vám přináší módní trendy, se kterými se připravíte na každou příležitost. Super kočky dbají na zdraví s recepty z rubriky zdravá výživa a dodávají svému životu správný směr s články o životním stylu. Pravá super kočka se především cítí být krásná a sebevědomá a hledá inspiraci v rubrice krása.

Životmoderníženy.cz internetový magazín pro ženy, které žijí aktivní život, které se zajímají o své zdraví a zdraví svých blízkých, které baví témata o bydlení. Životmoderníženy.cz je především pro takové ženy, které si uvědomují, že nejkrásnější jsou tehdy, když se cítí dobře!

Přinášíme vám pravidelně čerstvou porci informací ze společnosti, moderní gastronomie, ale i články o trendech v bydlení a diskuze na nejžhavější témata, která vás zajímají na stránkách magazínu infoproženy.cz.

Přidejte se do clubžena.cz, který má pro vás jenom samé výhody! Pravidelně přinášíme diskutovaná témata a novinky z oblasti celebrit, bydlení, módy, krásy, témata pro volný čas, články o cestování, ale myslíme i na vaše zdraví a rodinu.

Spousta inspirativních článků o trendech a tématech, která hýbou společností najdete v internetovém magazínu novážena.cz. Buďte i vy jako nová žena! Inspirujte se a odpočívejte s články, které vás baví.

 

Články pro muže on-line

S internetovým magazínem pro muže chlapark.cz zkrotíte módu, budete mít stále přehled o nových technologiích a zažijete výjimečné momenty, ale i tajemno s rubrikou záhady, ve které připravujeme články o nevyřešených záhadách, které trápí vědce po celém světě.

Bon-ton.cz je stylový internetový magazín, který vás provede luxusní společností, moderní gastronomií i kulturními zážitky.

 

Životní styl on-line

Od roku 2006 vám přinášíme články o životním stylu, trendech a pravidelnou porci zajímavostí na on-line portále inMagazín.cz. InMagazín.cz je oblíbeným partnerem v dlouhých chvílích pro ženy i muže, kteří chtějí být in. 

Internetový magazín s články o zdravém stravování a zdravém životním stylu je zdravíazelenina.cz. Témata bylinek a přírodní léčby, bylinek v kuchyni, rady pro zdravé hubnutí, spousta poznatků a vědomostí o ovoci a zelenině, témata zdravého bydlení a spousta dalších tradičních rad od babiček i z moderní společnosti.

Zajímavosti ze světa, tipy, jak si držet zdravý životní styl, ale i horké novinky ze společnosti vám přináší zstyl.cz! Sledujte s námi trendy v módě, stylu i bydlení, nenechte si ujít žádný kulturní zážitek, tip na cestování či skvělý recept.

Zajímá vás, kde se dnes ještě na internetu dozvíte skutečnou pravdu o cestování, zážitcích, záhadách i moderní gastronomii? Objevte pravdu.cz - internetový magazín pro všechny, kteří chtějí slyšet jen pravdu.

Hledáte nekonečný proud inspirace? Přidejte se ke čtenářům magazínu inspirit.cz, který přináší moře článků ze společnosti, o trendech v bydlení, módě a kráse, zdraví a zdravém životním stylu, ale i skvělé tipy na to, jak strávit volný čas.

Máte rádi trendy lifestylové články plné humoru, hlášky, kvízy nebo citáty? Pokud ano, máte kliku! S magazínem klika1.cz vám úsměv ze rtů jen tak nezmizí!

Klíčem k dlouhověkosti je udržení kondice a zdravého životního stylu! Pravidelnou dávku zdravých článků na témata zdravý životní styl, co jíst, abyste byli zdraví a jak zdravě bydlet přináší internetový magazín lékárna-nazeleno.cz.

Zábava, články s tipy na cestování, inspirace pro životní styl či články o bydlení přináší oblíbený internetový magazín jamala.cz. Novinky ze světa české společnosti i zahraničí.