Půjčovna dodávek a mikrobusů

Půjčovna dodávek
Půjčovna dodávek a mikrobusů

Malým firmám, jejichž hlavní činností není přeprava materiálů, zboží nebo osob, se nevyplatí vlastnit dodávku či jiné užitkové vozidlo, starat se o jeho technický stav, hlídat termíny servisních prohlídek, platit povinné ručení a havarijní pojištění a k tomu ještě případně platit i řidiče.

To vše jsou zbytečné starosti, které za vás vyřeší půjčovna užitkových vozů Praha, což je společnost Fibo Trading s.r.o. se sídlem v Praze - Lahovicích. Výhodné jsou tyto služby zejména pro firmy sídlící v Praze a blízkém okolí, stejně tak ale i pro jednotlivce. Například půjčovna minibusů Praha nabízí minibusy a mikrobusy k zapůjčení i na delší dobu, takže například rodiny s dětmi se mohou bez problémů vydat na dovolenou k moři, i když nemají vlastní automobil.

Nadstandardní služby za příjemné ceny

Rovněž při nutnosti přepravit zboží do zahraničí, vám stoprocentně poslouží půjčovna dodávek Praha. Služby nejsou omezeny pouze na zapůjčení vybraného vozu. Součástí služby je zejména dokonalá příprava vozidla, aby vás jeho technický stav někde nemile nepřekvapil, dále vyřízení pojištění, zakoupení příslušné dálniční známky státu, do kterého máte namířeno a instalování elektronického sledovacího systému – zabezpečení pro případ odcizení. Půjčovna malých dodávek Praha disponuje širokým vozovým parkem, ve kterém jsou vozidla ověřených značek, jako jsou Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Pokud byste přece jen měli obavy z řízení, jelikož nemáte s vybraným vozidlem žádné zkušenosti, nejsou tyto obavy vůbec na místě. Jednak vám stačí řidičské oprávnění skupiny B, a jednak s vámi přejímací technik probere všechny ovládací prvky, zodpoví vám všechny dotazy a umožní vám se s vozem projet, abyste si mohli vše náležitě „osahat“. To samé platí pro všechna vozidla, se kterými Půjčovna dodávek disponuje. K zapůjčení potřebujete pouze občanský a řidičský průkaz, podnikatelé živnostenský list. Pro přepravu osob zajišťuje půjčovna mikrobus Praha i nadstandardní služby v podobě dětských autosedaček, střešních nosičů či boxů a dalších doplňků.