Geoshopping dorazil do České republiky. A je zdarma.

Akce hned
Geoshopping dorazil do České republiky. A je zdarma.

Už i v České republice lze nakupovat podle světových trendů a to díky unikátní aplikaci pro tzv. chytré telefony AKCEHNED.CZ.

K nakupování a hledání výhodných akcí se využívá tzv. geoshopping. Pro mnohé v ČR je to nový pojem. Jde o vyhledání slev, akcí nebo výhodných nabídek ve vašem okolí, které se vám zobrazí na mapě v mobilním telefonu. Geoshopping je pojem, který už pro vás nemusí být cizí a to právě prostřednictvím této aplikace. O co se tedy jedná?

Každý pravý Čech rád bloudí po obchodech a hledá věci ve slevě. Nyní je pro vás ovšem k dispozici aplikace, která je stvořená, aby vám vyhledala přesně ty výhodné akce, které najde v okolí. Aplikace je unikátní v tom, že vám hledané akci zobrazí na mapě v telefonu a následně vás na místo, které hledáte.
Geoshopping AKCEHNED:CZ

Jedná se o senzační projekt aplikace, který si ve světě získal obrovskou popularitu, a nyní je dostupný i pro Čechy a to pod názvem AKCEHNED.CZ. Aplikaci si může stáhnout absolutně kdokoliv a. Aplikace se nesoustředí pouze na obchody a na možnosti stravování, najdete tam úplně vše, třeba kulturní akci nebo možnost nočního povyražení?
Aplikace tak můžete ji mít neustále po ruce. A pokud se ocitnete v bezradné situaci nebo cizím městě, tak stačí vzít svůj telefon a vyhledat potřebné místo. Práce s aplikací je intuitivní zvládne ji každý a tak vám výrazně ulehčí život.

Hned po instalaci budete mít možnost nakupovat bez hledání a už vám neunikne žádná akce. Aplikace AKCEHNED.CZ je vám k dispozici a lze si stáhnout třeba ještě dnes a zadarmo na Google play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mixedapps.akcehned.cz
Nezapomeňte mít na svých toulkách po republice kompletní lékárničku.