Vybavujeme kancelář: Bez čeho se neobejdete?

Vybavení kanceláře
Vybavujeme kancelář: Bez čeho se neobejdete?

Ať se chystáte vybavovat svou domácí pracovnu, nebo pronajaté prostory, ve kterých brzy přivítáte nové klienty, klíčem k úspěchu je vybavení. To totiž nejen usnadní vaši práci, ale především zásadně ovlivní, jak se budete v kanceláři cítit vy i vaši klienti. Takže ještě než svůj byznys prohlásíte za spuštěný, ujistěte se, že vám v kanceláři nic důležitého nechybí!

Centrem pracovního vesmíru je jednoznačně stůl

Když se nevyznáte na vlastním stole, těžko zvládnete řídit úspěšné podnikání. Tady je pár tipů, jak mít stůl vždy dokonale zorganizovaný:

- Pořiďte si stůl se šuplíky, abyste většinu dokumentů a kancelářských potřeb měli kam odklidit.

- Na samotné desce stolu se toho snažte mít co nejméně. Počítač, kelímek na tužky, zápisník a diář by měly bohatě stačit. Pokud toho na stole potřebujete mít více, pořiďte si organizéry.

- Osobní fotografie na stůl rozhodně nepatří, ale když vám to nedá, můžete ho doplnit decentní dekorací – třeba živou květinou.

Tip: Po ruce byste vždy měli mít papír, tiskárnu, děrovačku, obalové materiály a další každodenní potřeby. Mrkněte na papirnictvipavlik.cz, kde najdete bublinkové obálky, kancelářskou techniku a další drobné vybavení kanceláří.

Kvalitní židle je nejdůležitější kus nábytku

U počítače se toho za den nejspíš nasedíte dost a dost. Proto je klíčové investovat do opravdu kvalitní židle, která nebude způsobovat bolesti zad. Kromě vlastní židle s vysokou opěrkou by se na opačné straně stolu měla nacházet alespoň jedna další židle pro případné návštěvy.

A co dál?

Kromě stolu a židle se bude hodit ještě skříňka na dokumenty a kancelářské potřeby, flipchartová tabule, tiskárna, velký monitor a kvalitní stolní osvětlení.

Podle toho, v jakém oboru podnikáte, se vám možná bude hodit projektor, fax, webkamera a další elektronika. A nezapomeňte si pořídit také pracovní mobilní telefon – určitě není dobrý nápad uvádět jako obchodní kontakt své osobní telefonní číslo.

Hodně štěstí!