Neutrácejte za brýle a čočky, jděte na operaci očí

Laserová operace
Neutrácejte za brýle a čočky, jděte na operaci očí

Péče o naše zdraví nás může vyjít na pěkné peníze, obzvláště, když se jedná o zrak. Nákup dioptrických skel a obrouček se může vyšplhat na několik tisíc.

Nemluvě o tom, že obroučky jsou křehké a velmi citlivé k poškození. Životnost brýlí je v průměru kolem jednoho roku. Každoročně tak utratíte za nové brýle několik tisíc.

Podobné je to i u kontaktních čoček, kdy náklady za čočky jsou mnohem vyšší. Průměrná cena jednoho páru čoček se pohybuje v řádu stokorun. Čočky navíc vydrží maximálně několik týdnů a mnohdy je jejich životnost v řádech dnů. Částka, kterou utratíte za kontaktní čočky během jednoho roku, může být závratná. Nabízí se však způsob, který vám pomůže ušetřit peníze a navíc vyřeší dlouhodobě i váš problém se zrakem.

Neutrácejte za brýle a čočky

Bezbolestné laserové operace očí, jsou totiž dostupnější, než tomu kdy bylo. Tento způsob operace si poradí s širokou škálou očních vad, od krátkozrakosti po šedý zákal (více informací o očních vadách přináší magazín o zraku). Náklady na laserovou operaci se mohou zdát vysoké, ale v případě, že si spočítáte náklady, které budete investovat do brýlí a čoček po celý život, získáte částku, která bude mnohem vyšší. Například, pokud používáte dioptrické brýle od 18 let, je vám 35 let a vaše roční náklady na brýle a kontaktní čočky jsou 2 000 korun, můžete ušetřit pomocí bezbolestné laserové operace očí až 80 000 Kč. 

Metoda a postup operace, kterou používá oční klinika, je šetrný k vašemu oku a velmi rychlý. Používají se nejmodernější nástroje a technologie, které vás zbaví všech vad vašeho oka během pár minut. Nejnovější metodou, která je velmi účinná a téměř bez rizika, je metoda PresbyMAX, která funguje na šetrnějším přístupu, než je tomu klasických operací. 

Laserové operace očí se vyplatí. Kromě toho, že jsou rychlé a šetrné navíc ušetříte značné množství peněz a ulevíte svým očím od vad, které vás již dlouhou dobu trápí.