Objevte jedinečné výhody pojízdného plechového nábytku nejen do dílny

nábytek
Objevte jedinečné výhody pojízdného plechového nábytku nejen do dílny

Mobilní nábytek do dílny je hitem poslední doby. Přesto je u nás stále málo obvyklý, i když jeho popularita postupně stoupá, a to především díky výhodám, které nabízí. Mobilní vybavení dílny je praktické především v menších dílnách, kde je nedostatek prostoru – přeskládáním nábytku si prostor rychle vytvoříte. Výhod je však mnohem víc, než jen snadná manipulace.

Pojízdné vybavení dílny

Možná už jste se setkali s pojízdným boxem na nářadí nebo třeba pojízdnou skříňkou. Pojízdné dílenské skříně a vozíky jsou nejčastějším a zároveň nejpraktičtějším mobilním nábytkem do dílny. Jednoduše můžete mít vždy vše nadosah ruky díky vozíku na nářadí, Ušetří vám čas a několik kroků, než byste si pro nářadí došli přes dílnu. A přitom se vůbec nemusíte ohlížet na nosnost a pojízdný nábytek plně naložit.

Výhody mobilního nábytku v dílně

Pojízdné vybavení dílny má samé výhody, prakticky nemá žádné nevýhody navíc oproti běžnému vybavení. Mobilní vybavení dílny vám dává hlavně svobodu. Je trochu nezvyk, že nábytek a vybavení dílny nemusí mít vždy stálé místo, ale díky výhodám si zvyknete velmi rychle. Podívejte se na 5 výhod, proč se vybavení dílny na kolečkách vyplatí.

1. Budete mít dílnu dokonale uklizenou, protože například skříňku na nářadí jednoduše přesunete a prostor pod ní i za ní můžete snadno vysát a uklidit.

2. Můžete si variabilně přeskládat dílnu podle toho, na čem zrovna pracujete a přizpůsobit tomu pracovní plochu.

3. Zvýšíte bezpečnost práce v dílně, protože jakékoli překážky v podobě vybavení budete moct ihned přesunout jinam.

4. Pokud vypozorujete, že by dávalo smysl si dílnu přeorganizovat, díky pojízdným skříňkám to uděláte během chvilky.

5. Kdykoli můžete dílnu vrátit do původního stavu a vznikne vám reprezentativní prostor pro jednání se zákazníky.

Vybavení dílny na kolečkách je zcela bezpečné a stabilní

Lidé mají často u mobilního nábytku předsudky, že nemůže být stabilní a tím pádem ani bezpečný. Ovšem je stejně bezpečný jako běžné vybavení dílny. Například nosnost pojízdného boxu na nářadí je stejná, a to 15 kg na každou zásuvku. Stejně tak stabilita je totožná, protože kolečka jde samozřejmě snadno zajistit proti pohybu. Design je navržen tak, aby celkově zapadal do konceptu plechových skříní, které v naší nabídce najdete. Vyzkoušejte pojízdné vybavení dílny, příjemně vás překvapí.