Pronájem kontejneru rychle vyřeší nedostatek místa

kontejnery
Pronájem kontejneru rychle vyřeší nedostatek místa

V současnosti nemocnice, radnice, ale i firmy a další organizace často řeší problém, kam umístit testovací, případně očkovací stanici i další služby spojené s pandemickými opatřeními.

Místa určená pro práci zdravotnického personálu musí být snadno dostupná, rychle postavená a splnit veškeré hygienické požadavky. Ideálním řešením je tak pronájem kontejnerů, které lze umístit kamkoliv na vhodný pozemek a po pár hodinách zprovoznit.

Pro pracoviště zdravotníků jsou ideální obytné kontejnery, které si lze pronajmout jak prázdné, tak i vybavené nábytkem dle potřeb zákazníka. Kontejnery mají vestavěnou elektroinstalaci, stačí je napojit na zdroj elektrické energie. Kromě elektrických zásuvek mají i vestavěné osvětlení.  Lze si vybrat, zda má kontejner mít okna, zda bude mít zádveří, nebo přímý vstup do hlavní místnosti, zda bude v něm toaleta a umyvadlo, případně zda se několik kontejnerů propojí do většího celku. Do něj je v případě potřeby možné zakomponovat i samostatný sanitární kontejner s toaletami, umyvadly a sprchami, a to bez ohledu na inženýrské sítě. V případě potřeby se obejdou i bez napojení na vodovod kanalizaci a vystačí si s vlastními nádržemi.

pronajem kontejneru rychle vyresi nedostatek mista 1

Vzhledem k pevné kovové konstrukci obytné i sanitární kontejnery odolávají živlům a lze je také snadno uklízet a dezinfikovat. Kontejnery lze používat i jako příruční sklady, včetně chladicích či mrazících jednotek, a jde z nich dokonce postavit ubytovna s kompletním vybavením třeba pro dobrovolníky. Dají se totiž stavět nejen vedle sebe, ale i na sebe a doprovodit venkovním kovovým schodištěm, které je rovněž k pronájmu. Pokud se jedná o malé stanoviště, kde není nutný samostatný sanitární kontejner, řešením je pronájem mobilních toalet. Dodržení povinných rozestupů a směrování většího počtu osob zase může usnadnit pronájem mobilního oplocení. Veškeré kontejnerové i další vybavení najdete v nabídce firmy ALFA Container rent s.r.o, která má své pobočky v Rokycanech, Praze a Zlíně.