JaUsetrim.cz
Jste zde: cestovani ->

Půjčovna dodávek a mikrobusů

Půjčovna dodávek a mikrobusůMalým firmám, jejichž hlavní činností není přeprava materiálů, zboží nebo osob, se nevyplatí vlastnit dodávku či jiné užitkové vozidlo, starat se o jeho technický stav, hlídat termíny servisních prohlídek, platit povinné ručení a havarijní pojištění a k tomu ještě případně platit i řidiče.

To vše jsou zbytečné starosti, které za vás vyřeší půjčovna užitkových vozů Praha, což je společnost Fibo Trading s.r.o. se sídlem v Praze - Lahovicích. Výhodné jsou tyto služby zejména pro firmy sídlící v Praze a blízkém okolí, stejně tak ale i pro jednotlivce. Například půjčovna minibusů Praha nabízí minibusy a mikrobusy k zapůjčení i na delší dobu, takže například rodiny s dětmi se mohou bez problémů vydat na dovolenou k moři, i když nemají vlastní automobil.

Nadstandardní služby za příjemné ceny

Rovněž při nutnosti přepravit zboží do zahraničí, vám stoprocentně poslouží půjčovna dodávek Praha. Služby nejsou omezeny pouze na zapůjčení vybraného vozu. Součástí služby je zejména dokonalá příprava vozidla, aby vás jeho technický stav někde nemile nepřekvapil, dále vyřízení pojištění, zakoupení příslušné dálniční známky státu, do kterého máte namířeno a instalování elektronického sledovacího systému – zabezpečení pro případ odcizení. Půjčovna malých dodávek Praha disponuje širokým vozovým parkem, ve kterém jsou vozidla ověřených značek, jako jsou Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Pokud byste přece jen měli obavy z řízení, jelikož nemáte s vybraným vozidlem žádné zkušenosti, nejsou tyto obavy vůbec na místě. Jednak vám stačí řidičské oprávnění skupiny B, a jednak s vámi přejímací technik probere všechny ovládací prvky, zodpoví vám všechny dotazy a umožní vám se s vozem projet, abyste si mohli vše náležitě „osahat“. To samé platí pro všechna vozidla, se kterými Půjčovna dodávek disponuje. K zapůjčení potřebujete pouze občanský a řidičský průkaz, podnikatelé živnostenský list. Pro přepravu osob zajišťuje půjčovna mikrobus Praha i nadstandardní služby v podobě dětských autosedaček, střešních nosičů či boxů a dalších doplňků.

Půjčovna dodávek a mikrobusů

 
Komentáře   
 
0 #8 Dominik Šašek 2019-03-08 16:49
Nikdy jsem si auto půjčovat nechtěl, ale nakonec dopadlo všechno v pohodě. S partou jsme se složili a u https://www.vansrenting.com/nabidka/vicemistne-minibus jsme si půjčili minibus do Chorvatska.
Citovat
 
 
0 #7 ludva 2019-02-28 10:03
Ahoj, koukněte tady, mají super výběr: https://www.vansrenting.com/nabidka/. ludva
Citovat
 
 
0 #6 Petr 2019-02-22 09:26
Já měl půjčenou dodávku u https://www.vansrenting.com/ a všechno bylo OK. Spokojenost.
Citovat
 
 
0 #5 mikys 2019-02-20 13:05
Ahoj, díky chlapi za tipy. Já zas nedám dopustit na https://www.vanscentre.com/. Maj velký výběr, já vždy vybral dobře :D
Citovat
 
 
0 #4 Jiří Klepl 2018-01-29 11:11
Má někdo z Č.Budějic zkušenosti s www.pujcimedodavku.cz? Dostal jsem na ně moc dobré reference.
Citovat
 
 
0 #3 Mr John Goodman 2017-12-22 16:20
Potřebujete půjčku na zahájení podnikání, nebo platit své účty a finance vaší společnosti, nemovitostí a jakýkoli druh podnikání financování.( nebo Whats app +1(845)731 5341) také nabízíme úvěry pro jednotlivce, firmy a firemní subjekty s úrokovou sazbou ve výši 2%, Jsme poskytnout půjčky pro vážné zájemce o půjčku pokud máte zájem o nabídku půjčky, obraťte se na tento e-mail v ruské Federaci: nebo Whats app +1(845)731 5341
Citovat
 
 
0 #2 andreanus 2017-10-27 12:24
Moc díky za článek. Pokud budete hledat pujcovnu a pronajem nakladni techniky, tak muzu jen doporucit https://www.financialsystem.cz/. Znate je?
Citovat
 
 
0 #1 zbynek fanta 2016-08-18 11:10
Díky za tip, vubec jsem o tomto salonu nevedel a zrovna bych potreboval pujcit dodávku. Také jsem nasel tuto pujcovnu dodavek: http://www.acpujcovna.cz/, znate je nekdo?
Citovat
 
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit